Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe stanowczo biją rekordy popularności jeśli weźmiemy pod uwagę to, jak dużo klientów z nich korzysta i jak doskonale się sprawdzają przy na ogół niskim nakładzie finansowym, jaki ponosimy w czasie ich zakupu. Kasetony reklamowe jesteśmy w stanie instalować zarówno na zewnętrz budynków, wprost do fasady , bądź też w ich wnętrzach – mowa tu choćby o kasetonach w marketach, pasażach handlowych czy innych miejscach, gdzie jest większe skupisko biznesów wielu branż w jednym obiekcie.

Kasetony reklamowe, http://reklamki.pl/oferta/kasetony-reklamowe/kaseton-jednostronny-standard/ wykonywane są często jako proste struktury z aluminium, które nie są dzięki temu przesadnie ciężkie, nie są tym samym niebezpieczne dla ściany budynku, gdyż od czasu do czasu jest tak, że bywa ona w średniego stanu wytrzymałości i wielu może się niepokoić uszczerbków pod naporem ciężaru. Nic podobnego – taki kaseton rzecz jasna zależnie od wielkości, ale zwykle nie jest zbyt ciężki i bez problemu można go instalować zarówno na płasko jako wersję jednostronną, do elewacji , jak również w wersji dwustronnej, czyli semafor, który będzie kategorycznie bardziej widoczny dla osób przechodzących – zwróci ich uwagę niezależnie od kierunku, w jakim będą się oni przechadzać.
Prześwietlając wnętrze kasetonów – zazwyczaj są one wykonane na tworzywie sztucznym, czyli na płycie plexi lub też płycie dibond. Są to lekkie i mocne materiały, które świetnie nadają się do tworzenia na nich reklam, naklejek, czy innych form graficznych. Niesamowicie rozchwytywany jest także jeszcze jeden materiał – płyta z poliwęglanu komorowego – w świetnej cenie , jednak również świetnie się spisuje. Tył kasetonów jednostronnych to zazwyczaj cienka blacha ocynkowana albo spienione PCV.

Kasetony reklamowe posiadają bardzo często oświetlenie, które powoduje , że nasze reklamy na obiektach są dostrzegalne w pełni o każdej porze dnia i najczęściej nocy. Osoby kupujące je idealnie widzą, mają możliwość bez problemu odczytać co jest na nich nadrukowane i z całą pewnością nie przejdą obojętnie obok takiej reklamy. W takich kasetonach najczęściej stosowane jest światło Ledowe. Założone moduły LED zasilane są dedykowanymi zasilaczami Led o właściwie dobranej mocy. Dzięki takim rozwiązaniom takie kasetony reklamowe są energooszczędne, są bezpieczne, nie przegrzewają się. Nie musimy się martwić, że witryna sklepu po wielu godzinach działania się przegrzeje i zapali, czy powstanie zwarcie niebezpieczne dla całej instalacji.

Jeśli masz działalność lokalną , z całą pewnością powinieneś postawić na tego rodzaju reklamę kasetonową. Niewątpliwie takie dodatki jak ulotki, reklama internetowa , czy po prostu poczta pantoflowa również doskonale się sprawdzą, jednak kaseton reklamowy jest na miejscu i jest to bezpośrednia wizytówka siedziby firmowej tu i teraz, na którą zwracają uwagę osoby, które być może w przyszłości będą kupować właśnie u Ciebie.

Dodaj komentarz