Spigen Samsung S21 etui

Spigen Samsung S21 – czyli etui – to produkt znanej w Polsce firmy zajmującej się akcesoriami do telefonów. Te mogą chronić telefon przed rozbiciem lub po prostu go ozdobić. Firma słynie z produktów wysokiej jakości, bardzo precyzyjnie wykonanych i cechuje się dodatkowo funkcjonalnością na bardzo wysokim poziomie. Polski sklep Spigen oferuje akcesoria do wielu modeli smartfonów, w tym Samsunga, jak i wielu innych znanych producentów, ale również do tabletów czy też smartwatchy. Obudowa do telefonu Spigen Samsung S21 jest jak najbardziej bezpieczna i przez cały czas chroni telefon, a poza tym dodaje efektu smartfonowi, ten będzie prezentował się świetnie przez cały czas. Wykonane są z poliwęglanu i termoplastycznego poliuretanu.

 

Wśród oferowanych przez firmę akcesoriów znajduje się między innymi szkło hartowane. Jest to nic innego jak możliwość ochrony ekranu swojego smartfona przez nawet najdrobniejszymi zarysowaniami, przetarciami czy po prostu pęknięciami powierzchni ekranu. Poza tym jest odporny na zabrudzenia, nie powstają także odciski palców. Spigen Samsung S21 szkło hartowane nie utrudnia w żaden sposób funkcjonowania, nie czuć tak naprawdę jego obecności podczas obsługi własnego urządzenia. Mamy tu do czynienia z twardością na poziomie 9H, co jest najwyższym możliwym współczynnikiem. W tym przypadku uszkodzenie ekranu możliwe jest tylko i wyłącznie przy celowym działaniu użytkującego. Folia ochronna dobrej klasy, którą zapewnia firma Spingen spełnia wszystkie oczekiwania klienta, dlatego to jest bardzo pożądany element akcesoriów na rynku.

 

Spigen w ostatnich miesiącach zdecydował się na stworzenie nowej wersji akcesoriów do smartfonów. W tej kategorii znajdują się również etui. Najpopularniejsze wydają się być te, które są bardzo cienkie, delikatne i w żaden sposób nie zwiększają gabarytów telefonu, jak i jego wagi. Etui Liquid Air wykonane jest z silikonu, przez co zabezpiecza telefon podczas groźnych upadków. Posiada również bardzo atrakcyjny wygląd. Tutaj widać, że nie zawsze czarne etui równa się nudzie i monotonii. Zawiera dodatkowo akcenty na wzór włókna węglowego. Inne z nowej serii etui Spigen Samsung S21 case to etui ultra hybrid, które nie dość, że jest przezroczyste, to jest wykonane z silikonu i poliwęglanu, co zapewnia bezpieczeństwo w razie upadku smartona na ziemię.

 

Etui od firmy Spigen jest przede wszystkim bardzo wytrzymałe, a zewnętrzna warstwa jest podatna na ścieralność. Case w tym przypadku jest bardzo dobrze dopasowany do Samsunga S21. Posiada całą niezbędną ochronę na przyciski, ochronę aparatu, jak i wycięcia na porty do ładowania, a także do słuchawek. Modele akcesoriów Spigen Samsung S21 etui zostały poddane testom na upadek i te testy przeszły jak najbardziej pozytywnie, więc w przypadku upadku smartona niepotrzebne są obawy o jakiekolwiek uszkodzenie. Etui jest bardzo łatwe i szybkie zarówno w montażu, jak i demontażu.

 

Wśród innych akcesoriów firmy Spigen znajdą się również takie produkty jak uchwyty, kable, ładowarki, paski do smartwatchy i wiele innych.

Dodaj komentarz